Płytki idealne do małej łazienki

Łazienka to miejsce wyjątkowe w każdym domu i mieszkaniu. I to nie tylko dlatego, że tutaj budzimy organizm do życia po nocnym wypoczynku i tutaj relaksujemy się po ciężkim dniu. Łazienka to także miejsce, które wymaga regularnego mycia, gdyż łatwo staje się miejscem rozwoju bakterii, pleśni i grzybów.

Kąpiele w ciepłej wodzie, korzystanie z toalety, czy umywalki służą ich namnażaniu się. I dotyczy to nie tylko samych sprzętów sanitarnych, ale także ścian oraz podłogi. A jak o nie zadbać? Najlepiej jest, jeśli położone są na nich płytki ceramiczne. Bez problemu można szybko i skutecznie usuwać z nich parę wodną, czy zabrudzenia. Tym samym minimalizujemy ryzyko rozwoju drobnoustrojów.

Sucha płytka nie tworzy podłoża przyjaznego grzybom czy pleśni. Przestaje być też źródłem pożywienia dla bakterii. I dlatego też zarówno ścienne, jak i płytki podłogowe doskonale w łazienkach się sprawdzają.

Pytki Emil Ceramica
Duże, czy małe? Jasne, czy ciemne? A może tworzące jeden wzór, czy wspólny motyw? Tak naprawdę wybór płytki zależy od nas. Gdy już zapoznamy się z jej parametrami i utwierdzimy w przekonaniu, że odporna jest na wilgoć, wysokie temperatury, a także na różnego rodzaju czynniki mechaniczne, jak uderzenia, możemy szukać modelu doskonale wpisującego się w naszą wizję aranżacji przestrzeni łazienki. Może marzy się nam coś na wzór oceanu? A może chcielibyśmy, by ściany wyglądały jak las rodem z tropików? Bez względu na pomysł, dzisiaj możemy mieć łazienkę naszych marzeń. I to na pewno miła perspektywa.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • Inwestycja w nieruchomości

  50 lat ago
  W dzisiejszym świecie wiele osób zastanawia się w jaki sposób inwestować kapitał z zyskiem, sytuacja rynkowa z jaką mamy obecnie do czynienia sprawia że zakup mieszkań staje się doskonałym pomysłem na pewne oszczędności. Ceny za nieruchomości nigdy nie spadły do tak niskiego pułapu jak obecnie, pewne deweloperskie zachowania odbywają się na całości naszego krajowego…
 • Nowoczesne domy drewniane

  50 lat ago
  Nowoczesny świat pokazuje nam jak wielka popularnością cieszą się projekty drewnianych domów, wielkie możliwości, minimalny okres realizacji takiego zamówienia, wielka precyzja wykonania ale także wygoda staja się czynnikami przemawiającymi do wielu osób. Ważne staje się także dostosowanie się do pewnych walorów szczególnych, możliwość minimalizowania kosztów utrzymania takiego domu, szeroka gama działań związanych z pewnym…
 • Niebanalne płytki ceramiczne

  50 lat ago
  Obecnie na rynku związanym z wykończeniem wnętrz, można spotkać ciekawe rozwiązania nadające pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. Urządzając kuchnię warto zwrócić uwagę na płytki ceramiczne poznań, które mogą przedstawiać motywy jakie sobie tylko wymarzymy.
 • Kształtujące się potrzeby Polaków

  50 lat ago
  Zmieniające się społeczeństwo wskazuje na pewne kształtowanie się potrzeb związanych z rynkiem mieszkaniowym. Zapotrzebowanie na pewne posiadanie własnego mieszkania staje się czynnikiem wpływającym na poczucie naszego przynależenia do danego środowiska. Tendencja do zmiany miejsca zamieszkania, migracja w większe metropolie w pewien sposób kształtuje zapotrzebowanie na powstawanie kolejnych projektów lokalowych. Zwalniające się mieszkania w starszym…